Vajinismus Tedavisi ve Genital Estetik Uzmanı

Vajinismus Tedavisi

2 Günde Vajinismus Tedavisi Mümkün mü?

Vajinismus istemsiz kasılmalara bağlı olarak cinsel ilişkinin gerçekleşememesi ya da ağrılı gerçekleşmesi durumudur. Genelde ilk gece korkusu olarak bilinmektedir.

Vajinismusun temelinde korku yatmaktadır. Korku kadın bedeninde panik atak benzeri bir durum yaratmaktadır. Her şey yolunda giderken ilişki anı geldiği zaman bacaklarda sırtta yoğunlaşan tüm bedeni kaplayan bir kasılma, nefes alışverişlerde hızlanma, kalpte çarpıntı, ağlama hissi ve güçlü bir şekilde eşi üstünden itme benzeri bir refleks açığa çıkmaktadır.

İlk 1-2 başarısız deneme sonrası çiftler araya zaman girerse düzeleceğini düşünür. Bazı çiftler bu arada ilaç, alkol ya da sakinleştiricilerle ilişki gerçekleştirme yoluna giderler. Başarısız onlarca deneme sonunda moral bozukluğu ve başarılamayacağı inancı baskın hale gelir. Özellikle süre 1-2 yılı geçtikten sonra ailelerden ve çevreden çocuk baskısı gelmesi de süreci daha da kısır bir döngü haline getirir.

Profesyonel yardım alınmadığı sürece tedavi sağlanamadığı için bu durum çiftler arası evlilikleri çatırdatan, yatakları ayıran, boşanmalara dahi yol açan bir problem haline gelir.

Vajinismus Kader Değil! Tedavi hakkında şimdi bilgi alın.

Özel Vajinismus Tedavisi ve Yöntemleri

Vajinismus için Dr.Özgür’ün özel olarak geliştirdiği ve  kalıcı tedavi sağlayan yöntem ve aletler ile vajinismustan kesin olarak kurtulmak artık çok kolay. Dünyada ve Türkiye’de Vajinismus tedavisi için ilk defa Dr Özgür tarafından kullanımına başlanan, kullanımı sırasında hastaya rahatça uygulanabilen, hastanın hiç hissetmeyeceği canını yakmayan özel akımlar veren aletler ile kasların kalıcı olarak gevşemesi sağlanmaktadır. Aynı zamanda bu işlem ile sonrasında yaşanacak cinsel ilişki sırasında cinsel hassasiyetin ve keyfin arttırılması sağlanır.
Vajinismus 2 seans ile hatta bazı çiftlerde tek seansla bile kalıcı şekilde tedavi edilebilir. Aslında son derece kolay ağrısız, anestezi alınmasına gerek kalmadan, ameliyatsız bir şekilde tedavisi olmasına rağmen çiftlerin profesyonel yardım almamasından dolayı neredeyse 10 yıla yakın vajinismus problemi olan hatta içlerinde kadın doğum uzmanı dahil çiftleri tedavi tecrübemizle deneyimlemiş tedavi etmiş bulunmaktayız.
Tedavide kadınların çıkmaktan çok fazla korktuğu çatal olarak tarif edilen masa yer almamaktadır. Aynı şekilde vajina içerisine bakmak için yerleştirilen spekulum da kullanılmayarak hastanın korkuları pekiştirilmeden, zarar vermeden muayene sağlanmaktadır.

Vajinismus'a 2 Günde Kesin ve Kalıcı Çözüm

Vajinismus cinsellikle ilgili yanlış bilgilerin, hurafelerin, korkuların ilişki anı geldiğinde çok acıma olacak, çok fazla kanama olacak, eşle kitlenme olacak, vajina içerisi geçilmez etten bir duvar haline gelecek şeklinde kadın bedenini teslim alması durumudur. Bundan dolayı tüm çiftlerimizle önce bu yanlış bilgilerin giderilmesi üzerine yoğunlaşıp sonrasında kişiye özel  vaginal egzersizler ile vajinismusun üstesinden kalıcı olarak hep birlikte geliyoruz.

Hemen İletişime Geçin

Videolar