Vajinismus Tedavisi ve Genital Estetik Uzmanı

Hakkımda

Merhaba. Ben Op. Dr. Özgür Ağlamış. Kozmetik Jinekolog olarak vajinismus tedavisi ve genital estetik konularında en gelişmiş teknolojileri ve tedavi yöntemlerini uyguluyor, yenilenmenize, kendinizi iyi hissetmenize ve güzelleşmenize yardımcı oluyorum.

Tıp eğitimimi Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladım. Uzmanlık eğitimimi 2013-2018 yılları arasında Türkiye’nin en büyük ve en fazla doğum ve jinekoloji hasta sayısına sahip Ankara Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde başarıyla tamamlayarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmaya hak kazandım.

2018 yılından bu yana özel ilgi alanım olan Vajinismus tedavisi ve Genital Estetik alanında onlarca ulusal ve uluslararası toplantıya, eğitime, kursa, canlı cerrahiye katılarak kendimi Kozmetik Jinekoloji ve Vajinismus Tedavisi konusunda geliştirerek yüzlerce vaka serili hasta tedavilerine imza attım.

Kendime özel Vajinismus tedavi protokolü ve tekniği ile Vajinismus tedavi süresini 1-2 güne kadar düşürmeyi başardım.

Genital Estetik alanında dünya üzerinde uygulanan tüm modern cerrahi ve cerrahi dışı tedavi protokollerini başarıyla uyguluyor, teknik bilgi ve teknolojik alt yapımla yüzlerce hastalık ameliyat serilerine sahibim.

İleri derecede İngilizce biliyorum, evli ve bir çocuk sahibiyim.

Hemen İletişime Geçin

Sosyal Medyada Takipte Kalın

Hemen İletişime Geçin

Uzman Ekibimiz Size Hemen Ulaşmak İçin Bekliyor!

Videolar

Farklı TV kanallarında ve programlardaki demeçlerime bu alanda ulaşabilirsiniz.
Ayrıca aklınızdaki soruların yanıtlarını YouTube kanalımda ve bu alanda düzenli olarak paylaştığım videolarda bulabilirsiniz.