Vajinismus Tedavisi ve Genital Estetik Uzmanı

Labioplasti Revizyon Cerrahisi

Her geçen gün sayısı artan labioplasti ameliyatlarına paralel olarak işlem sonrası istediği sonucu alamayan ya da sonuçtan memnun olmayan hastaların da sayısı artmaktadır. Burada hastanın dokusunun iyileşme sürecinde verdiği yetersiz yanıt operasyonun tecrübeli ellerde yapılmış olması kadar önemlidir. Sonuç olarak tekrardan bir düzeltme (revizyon) ameliyatına ihtiyaç duyulabilir.

Revizyon Labioplasti cerrahisi ilk ameliyata göre çok daha zordur. Deneyimli merkez ve ellerde yapılması önem arz eden bir durumdur. Daha önce cerrahi geçirmiş bir dokunun kanlanması, anatomisi, fizyolojisi değişmiştir. Labioplasti ameliyatlarında doku çıkarıldığı için sonrasında kalan kısıtlı doku ile yeni bir revizyon ameliyatı yapmak tecrübe gerektirmektedir.

 

Labioplasti Revizyon Cerrahisi hakkında şimdi bilgi alın.

Labioplasti Revizyon Cerrahisi Yöntemleri

Labioplasti Revizyon cerrahi tekniğimizde doku iyileşmesini hızlandırmak için kişinin kendi yağından hazırlanan Stromal Vasküler Fraksiyon(SVF) uygulaması işlemin başarısını arttırmaktadır.

İç dudakların tamamına yakının alındığı durumlarda klitoral hood ( klitoris üstü deri) dokusundan flep çevirilerek yeniden bir iç dudak yapılabilmektedir. Kliniğimizde dünyanın dört bir yanından daha önceki labioplasti ameliyatından memnun olmadığı için revizyon ameliyatına gelen bir çok hastayı ağırlamakta, revizyon cerrahileri sonrası ülkelerine yüzlerinde sıcak ve içten bir gülümsemeyle uğurlamaktayız.