Genital bölgeniz gençleşsin.

Adsız tasarım (59)

Stromal Vasküler Fraksiyon (SVF) vücudumuzun en kıymetli hücreleridir. Birçok hücreye dönüşme potansiyeli olup dokudaki hasarı onaran , eksiklikleri gideren , dokudaki stresi ortadan kaldıran, hücre ölümünü yavaşlatan hatta durduran faktörleri uyararak uygulandığı bölgede tam anlamıyla bir gençleşme sağlar. Yapılan çalışmalara göre vücudumuzun en fazla Stromal Vasküler Fraksiyon'a (SVF) sahip olan kısmı yağ dokusudur.

Hafif bir anestezi altında  liposuction ile karından sadece 1 enjektör yağ dokusu alınmakta, alınan yağ dokusu özel kitler ile işlenerek  Stromal Vasküler Fraksiyon'dan (SVF) zengin bir rejuvenasyon kokteyli elde etmekteyiz. Bu çok kıymetli kokteyl özel teknikler ile dış dudaklara, klitoris, G noktası, idrar kanalı çevresi ve mesane tabanına, ön ve arka vajinal duvara enjekte edilmektedir.

Dış dudaklarda kırışıklıklarda azalma renginde açılma ve parlama görülmekte, cinsel haz istek artmakta, daha önce deneyimlemediği orgazm tecrübeleri yaşamakta, vajinal kayganlık artmakta , vajinal kuruluk, akıntı, enfeksiyon, ilişki sırasında ağrı ve eğer varsa idrar kaçırma ise azalmaktadır.

Dr.ÖzgürAğlamış-Genital-Bölge-Beyazlatma

İşlem sonrası 2 saat içerisinde taburculuk sağlanmakta sadece o gün duş alınmaması önerilmektedir. Hastalar ertesi gün normal iş ve ev yaşamlarına kaldığı yerden devam edebilir. İşlem sırasında herhangi bir kesi ya da dikiş işlemi uygulanmaz dolayısıyla hiç iz kalmadan iyileşme süreci gerçekleşir.

Merak edilenler

Kalıcı bir işlem mi?

İşlemin 2 yıla yakın kalıcılığı vardır.

İyileşme süreci nasıldır?

Hastalar ertesi gün normal iş ve ev yaşamlarına kaldığı yerden devam edebilir.

Ne zaman cinsel ilişkiye girebilirim?

3 gün sonra, doktorunuzdan onay aldıktan sonra cinsel ilişkiye girebilirsiniz

Partnerim böyle bir operasyon geçirdiğimi anlar mı?

Hayır anlaşılmaz.

Ne zaman çalışma hayatına dönebilirim?

1 gün sonra çalışma hayatına dönebilirsiniz.

Ne zaman yolculuk yapabilirim?

Aynı gün uçak yolculuğu dahil yolculuk yapabilirsiniz.