Vajinismus Tedavisi ve Genital Estetik Uzmanı

Orgazm Aşısı

PRP (Trombositten zengin plazma) insanın kendi kanından elde edilen bir üründür. Trombositten yani bir yerimiz kesildiğinde ya da kanadığında bu kanamayı durduran kan pulcuklarından zengin olan bu plazma içerdiği büyüme ve diğer gençleşme faktörlerinden dolayı enjekte edildiği bölgede rejuvenasyon yani gençleşme sağlar.

Hastadan sadece bir tüp kan alınır. Bu kan özel PRP tüplerine konularak bazı işlemlerden geçirilerek 9 dakika içerisinde kullanıma hazır hale getirilir. Hazırlanan PRP dış dudaklara, klitoris, G noktası, idrar kanalı çevresi ve mesane tabanına, ön ve arka vajinal duvara enjekte edilmektedir. Enjekte edilen dış dudaklarda parlama, kırışıklıklarda azalma renginde açılma ve görülmekte, cinsel haz istek artmakta, daha önce deneyimlemeyen orgazm tecrübeleri yaşamakta, vajinal kayganlık artmakta , vajinal kuruluk, akıntı, enfeksiyon, ilişki sırasında ağrı ve eğer varsa idrar kaçırma ise azalmaktadır.

Toplam hastanede kalış 30 dk sürmekte işlemden hemen sonra sanki hiç işlem olmamış gibi ev ve iş hayatına dönüş sağlanmakta herhangi bir kısıtlama olmamaktadır.

Orgazm aşısı sayesinde genital böglede cinsel hazzı arttırın.

Orgazm Aşısı hakkında şimdi bilgi alın.