Vajinismus Tedavisi ve Genital Estetik Uzmanı

Labioplasti (İç Dudak Estetiği)

İç dudak estetiği genital estetik uygulamaları içerisinde dünya üzerinde en fazla yapılan ameliyattır. Şeklini , formunu kaybetmiş, diğer dudağa göre simetrisini kaybedip asimetrikleşmiş olan , kenarları koyulaşıp siyahlaşan iç dudakların düzeltilmesi cerrahisidir. Sadece  şekil düzeltme cerrahisi olmayıp aynı zamanda bu şekil bozukluğuna bağlı kronik ve geçmeyen vajinal akıntıların giderilmesini, ilişki sırasında oluşan ağrının tedavi edilmesini , dar çamaşır, bikini, tayt giyildiğinde oluşan tahriş ve acı hissinin de kaybolmasını sağlar.

En çok barbieplasty, wedge  ve trim teknikleri uygulanmakta olup hasta tercihi ve doktor önerisiyle ameliyat şekline hasta ile birlikte karar verilir. Barbieplasty tekniğinde tüm iç dudaklar geride çok az bir parça kalacak şekilde çıkarılırken wedge tekniğinde kama şeklinde üçgen bir parça çıkarılarak yeniden şekillendirilir ya da trim tekniğinde olduğu gibi sadece traşlanarak az bir doku çıkarılması ile şekillendirme sağlanır

Labioplasti hakkında şimdi bilgi alın.

G point olarak da bilinen G noktası kadın cinsel hazzı için hayati önem taşımaktadır.

Lapioplasti Operasyonları

Ameliyat sırasında radyofrekans ve lazer teknolojisi ile kesim yapıldığı için yara iyileşmesi çok daha hızlı ve iyi olmaktadır. Atılan dikişler 25 gün içerisinde kendiliğinden eriyecek olup dikişlerin alınmasına gerek yoktur. Kullanılan dikişler ve tekniklerden dolayı 1 ay sonra izler kaybolmaya başlayacak 2-3 sonrasında ameliyat olduğunuz belli olmayacak kadar dikiş izleri kaybolacaktır.

Operasyon 45 dk ile 1 saat arasında sürmekte lokal ya da genel anestezi altında yapılabilmektedir. Ameliyat sonrası aynı gün taburculuk imkanı bulunmaktadır. Ameliyat sonrası 2.gün ev hayatına 5 gün sonra ise iş hayatına dönme imkanı bulunmaktadır.

Videolar

Hemen İletişime Geçin

Uzman ekibimize sormak istediklerinizi iletmek ve anında randevu almak için hemen iletişime geçin.