Vajinismus Tedavisi ve Genital Estetik Uzmanı

G-SHOT (G Noktası Dolgu İşlemi)

G noktası kadın genital bölgesinde klitoristen sonra en hassas ve uyarılabilir alandır. Aslında isminin aksine bir nokta değil vajina girişi üst duvarda idrar çıkış deliğinin 3-4 cm arkasında 1-2 cm’lik alana sahip, sinir uçlarından yoğun olan çok hassas bir bölgedir. Bazı yayınlar aslında bu bölgenin klitorise giden sinir ağlarının yoğunlaşarak geçtiği bir bölge olduğunu bir nevi klitorisin devamı olduğunu belirtirler.

İlişki sırasında penise vajina içerisinde her giriş çıkış esnasında G noktasına sürtünerek geçer. Bu sürtünme hareketi de uyarılmayı doğal olarak da kadın hazzını sağlar. Ama bu nokta zamanla vajina genişlemesine ve yaşlanmaya bağlı olarak yukarı doğru çıkmakta, penis giriş çıkış sırasında bu noktaya değmeden bir nevi pas geçerek ilişkiye devam etmektedir.

Çeşitli dolgu materyallerinin kullanıldığı (Hyalüronik asit, Yağ dolgusu) G-SHOT işleminde muayene ile G noktası belirlendikten sonra bu alana dolgu işlemi yapılarak bir nevi tümsekcik oluşturularak belirginleşmesi sağlanmaktadır. Böylece penis her vajinaya giriş çıkışında bu noktaya değecek böylece kadının en hassas bölgelerinden biri olan G noktası uyarılarak hazzın artırılması sağlanmış olacaktır.

İşlem hafif anestezi altında 15 dk içerisinde gerçekleştirilir. Anestezi etkisi geçtikten hemen sonra taburculuk sağlanır. Aynı gün ev ve iş hayatına dönüş sağlanmakta herhangi bir kısıtlama olmamaktadır.

G-SHOT hakkında şimdi bilgi alın.

Op. Dr Özgür Ağlamış

Board Sertifikalı Genital Estetik Uzmanı

Tedaviler

Vajinismus Tedavisi

İlk gece korkusu olarak da bilinen vajinismus, istemsiz kasılmalara bağlı olarak cinsel ilişkinin gerçekleşememesi ya da ağrılı gerçekleşmesi durumudur.

Genital Estetik

Genital rejuvenasyon uygulamalarıyla cerrahi ya da cerrahi olmayan prosedürler ile yaşlanma belirtilerinden kurtulmak, kaybolan özgüveni tazelemek mümkündür.

Labioplasti

Şeklini, formunu kaybetmiş, diğer dudağa göre simetrisini kaybedip asimetrikleşmiş olan, kenarları koyulaşıp siyahlaşan iç dudakların düzeltilmesi cerrahisidir.

Vajinoplasti

Vajina daraltma olarak da bilinen Vajinoplasti vajen içerisinden his kaybı yaratmayacak ölçüde uygun miktarda doku çıkarılarak karşılıklı dikilerek daraltma sağlanmış olur.

Dr. Özgür Genital Rejuvenation Konsept

Yapılan operasyonla genital bölge öncesine göre çok daha genç ve fit görünmekte, dış dudaklar hacimli ve konturlu olmakta, iç dudaklar simetrik ve olması gereken boyuta getirilmektedir.

Klitoris Estetiği

Klitoris üstünü bir şapka gibi kapatan klitoral hood olması gerekenden daha aşağıda, elastikiyetini kaybetmiş ve sarkık ise bu estetik açıdan kötü bir görüntü oluşturduğu gibi klitoral orgazm ve hissiyat kaybına neden olacaktır.

Genital Bölge Gençleştirme

Hafif bir anestezi altında liposuction ile karından sadece 1 enjektör yağ dokusu alınmakta, alınan yağ dokusu özel kitler ile işlenerek kök hücreden zengin bir rejuvenasyon kokteyli elde etmekteyiz.

Orgazm Aşısı

Hastadan alınan kan ile hazırlanan aşı dış dudaklara, klitoris, G noktası, idrar kanalı çevresi ve mesane tabanına, ön ve arka vajinal duvara enjekte edilmektedir.

G-SHOT

Çeşitli dolgu materyallerinin kullanıldığı (Hyalüronik asit, Yağ dolgusu) G-SHOT işleminde muayene ile G noktası belirlendikten sonra bu alana dolgu işlemi yapılarak bir nevi tümsekcik oluşturularak belirginleşmesi sağlanmaktadır.

Lazer ile Vajina Daraltma

Lazer teknolojisi ile vajina içerisine kontrollü bir şekilde atışlar yapılarak vajina daraltılması genital estetik uygulamaların en trend olanlarından.

Genital Beyazlatma

Lazer ile koyulaşan vajina, bikini bölgesi ve bacak içlerine enerji etkisi ile soyma ve renk açma işlemi uygulaması diğer iğneli mezoterapili renk açma işlemlerine göre acısız olması, yabancı bir maddenin vücuda enjekte edilmemesi dolayısıyla daha çok talep görmektedir.

İdrar Kaçırma Tedavisi(Ameliyatsız)

Vajina içerisine yerleştirilen prob ile lazer atışları yapılarak kollajen ve bağ dokusu azalmasına bağlı sarkan idrar torbası ve bozulan anatominin tekrar düzeltilmesi sağlanır.

Kızlık Zarı Dikimi

Kalıcı ve geçici kızlık zarı dikimi olarak iki ana teknik uygulanmaktadır. Kızlık zarı cerrahileri genel olarak kısa iyileşme sürelerine sahiptir. İyi ve dikkatli bir cerrahi bakım ile sorunsuz bir şekilde ameliyat sonrası süreç geçirilir.

Doğum Yırtığı Onarımı

Perineoplasty olarak da bilinen bu operasyon, bölgenin görünümünü estetik açıdan düzelttiği gibi aynı zamanda ilişki sırasında olan ağrıların da azalmasına hatta tamamıyla tedavi edilmesine olanak vermektedir. Bu işlem ile açık görünen vajina girişi daha kapalı ve sıkı görünmektedir.

Pubis Estetiği

Kadın genital bölgesinin üst kısmında tümsek şeklinde yer alan yağdan zengin ve üzerinde tüylenme olan bölüm pubik bölge olarak adlandırılır. Bu bölgede yağ birikimi ve kilo alıp vermeye bağlı olarak oluşan sarkmalar estetik açıdan rahatsız edici bir görünüm oluşturur.

Labioplasti Revizyon Cerrahisi

Her geçen gün sayısı artan labioplasti ameliyatlarına paralel olarak işlem sonrası istediği sonucu alamayan ya da sonuçtan memnun olmayan hastaların da sayısı artmaktadır. Sonuç olarak tekrardan bir düzeltme (revizyon) ameliyatına ihtiyaç duyulabilir.

Klitoris Küçültme ve Düzeltme Cerrahisi

Bu bölge kadın cinsel hayatı için çok fazla önem arz eden çok hassas bir bölgedir. Bu bölgede çok yoğun sinir ağı ve damarlanma mevcuttur. Yapılan cerrahinin his kaybına neden olmaması son derece önemlidir.

Hemen İletişime Geçin

Uzman ekibimize sormak istediklerinizi iletmek ve anında randevu almak için hemen iletişime geçin.