Labioplasti + Vajinoplasti + Klitoral Hudoplasti + Dış Dudak Yağ Transferi

Adsız tasarım (59)

Labioplasti ve vajinoplasti operasyonlarına ek olarak dış dudaklara göbekten liposuction ile alınan yağın verilmesi ile genital bölge öncesine göre çok daha genç ve fit görünmekte, dış dudaklar hacimli ve konturlu olmakta, iç dudaklar simetrik ve olması gereken boyuta getirilmekte, vajina eskisine göre çok daha sıkı olmaktadır. Ayrıca klitoris üstü sarkan fazla deri de bu operasyonla alınarak hem daha fit bir görünüm elde edilir hem de cinsel ilişki sırasındaki klitoral his kaybı azaltılarak hissiyat arttırılır.

Genital Rejuvenation

Yaklaşık 1,5-2 saat süren operasyon sonrası 1 gece hastanede kalmak yeterli olacaktır. Ameliyat sonrası dış dudaklara verilen yağ dokusu zaman içerisinde %20-30 oranında eriyecektir. Bundan dolayı ideal şekle kavuşması için verilecek fazla miktar yağ hesaplanır bu şekilde verilen yağ dokusu zamanla erise de ideal şekli kaybetmeden kalıcı güzellik sağlanır.

Merak edilenler

Kalıcı bir işlem mi?

Evet, operasyon kalıcıdır.

Yağ dolgusu yerine başka dolgu maddesi kullanılabilir mi?

Evet, Hyalüronik Asit gibi dolgu maddeleri kullanılabilir ama bu hem maliyeti artırdığı gibi, allerji riski olmayan kendi vücudunuzun bir parçası olan aynı zamanda yoğun kök hücre içeriği ile gençleşme sağlayan yağ dokusu transferi daha popülerdir.

Ameliyat sonrası doğum yapsam vajinam tekrar genişler mi?

Gebelik sürecinde ve sonrasında fazla kilo alınıp verilmezse, iri bebek (4500 gr ve üstü) doğumu olmazsa, doğumda derin yırtıklar olmaz ise genişleme olmaz.

İyileşme süreci nasıldır?

Ortalama 5 gün içerisinde iyileşme kaydedilir.

Ne zaman cinsel ilişkiye girebilirim?

25 gün sonra, doktorunuzdan onay aldıktan sonra cinsel ilişkiye girebilirsiniz.

Partnerim böyle bir operasyon geçirdiğimi anlar mı?

İyileşme süreciniz tamamlandıktan sonra cerrahi izin anlaşılması zordur.

Ne zaman çalışma hayatına dönebilirim?

5 gün sonra çalışma hayatına dönebilirsiniz.

Ne zaman yolculuk yapabilirim?

3 gün sonra uçak yolculuğu dahil yolculuk yapabilirsiniz.